VGTU LinkMenų fabrikas virs kūrėjų dirbtuvėmis

Kovo 3-5 d. VGTU LinkMenų fabrike pirmą kartą Lietuvoje vyks techninės įrangos (angl. hardware) hakatonas – “Maker Fest”. Renginio organizatoriai – išmanius elektronikos prietaisus kurianti “Deeper”, UAB ir kūrybiškumo bei inovacojų centras, VGTU “LinkMenų fabrikas”.

Idėja organizuoti “Maker Fest” kilo siekiant skatinti inovacijų kultūrą šalyje ir burti kūrėjų bendruomenę, suteikti galimybes idėjų turintiems kūrėjams realizuoti jas praktiškai. Renginys yra visiškai nemokamas. Renginio organizatoriai pasirūpins patogia erdve ir visa reikiama įranga bei priemonėmis produktų prototipų kūrimui.

“Norime, kad kuo daugiau kūrybiškų idėjų gimtų čią, Lietuvoje, kur yra puikūs inžinieriai, dizaineriai ir produktų kūrėjai, turintys puikių idėjų, bet galbūt nežinantys kaip jas realizuoti. Todėl “Maker Fest” – puiki galimybė išbandyti savo jėgas kuriant inovatyvius produktų prototipus ir galbūt susirandant partnerių idėjų reaizavimui ateityje”, – teigia “Deeper”, UAB direktorius Aurelijus Liubinas.

“Maker Fest” išsiskiria tuo, jog yra skirtas tik techninės įrangos kūrėjams. Tikimasi sulaukti virš 10  kūrėjų komandų, kurios turės 3 dienas sukurti pirminiams produktų prototipams. Geriausios idėjos ir įgyvendinti prototipai bus apdovanoti vertingais partnerių prizais, kurie bus paskelbti artimiausiu metu.

“Turime puikią erdvę ir reikiamas priemones kūrėjų idėjoms įgyvendinti, todėl visuomet esame atviri iniciatyvoms, skatinančioms kūrybiškumą ir inovacijas. Tikime, kad šis renginys suburs sparčiai augančią kūrėjų bendruomenę ir paskatins juos aktyviau veikti ir drąsiau kurti”, – teigia VGTU “LinkMenų fabriko” direktorius Adas Meškėnas.

Daugiau informacijos apie renginį – www.makerfest.lt. Daugiau naujienų – artimiausiu metu.