Renginio dalyvius konsultuos patyrę mentoriai

“Maker Fest” renginio organizatoriai pasirūpino, jog renginio dalyviams talkintų gausi mentorių komandą. Savo patirtimi dalinsis ir dalyvius konsultuos patyrę inžinieriai, produktų vystytojai, dizaineriai, verslo atstovai ir kitų sričių specialistai.

Kaip teigia “Deeper”, UAB, organizuojančios renginį, technologijų vadovas Donatas Malinauskas, turint idėją, labai svarbu komanda ir patyrusių ekspertų konsultacijos. Todėl formuodami renginio mentorių komandą, organizatoriai stengėsi įtraukti kuo daugiau skirtingų sričių specialistų.

Nemažą dalį mentorių komandos sudaro išmanius elektronikos prietaisus kuriančios įmonės “Deeper”, UAB darbuotojai, kurie kasdien kuria ir tobulina išmanius “Deeper” produktus, sėkmingai parduodamus visame pasaulyje. Kartu su kitais mentoriais jie papasakos apie produktų įvedimo į rinką strategijas, patars produktų dizaino, rinkodaros klausimais.

“Maker Fest” dalyvius konsultuos “Deeper”, UAB technologijų vadovas Donatas Malinauskas, daugiau kaip 15 m. kuriantis visame pasaulyje sėkmingai parduodamus išmanius produktus. Jis dalyvavo ir kuriant pasaulį užkariavusį pirmąjį išmanųjį “Deeper” sonarą.

Mentorių komandoje – ir “Deeper” įterptinių sistemų inžinierius Mindaugas Špelveris, daugiau kaip 5-erius metus kuriantis ir projektuojantis įterptinių sistemų programinę įrangą įvairioms “Deeper” produktų aplikacijoms. Bei “Deeper” Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regionų pardavimų grupės vadovas Edvinas Vosylius, kuris turi ilgametę patirtį įvedant į rinką naujus produktus ir kuriant jų pardavimo strategijas.

Artimiausiu metu prie “Maker Fest” renginio mentorių komandos prisijungs ir daugiau specialistų. Sekite naujienas.