Regimantas Girdvilis

Regimantas Girdvilis

Regimantas Girdvilis

Verslo vystymo direktorius, UAB „Lemona"

Elektronika mane lydi nuo vaikystės. Pirmas veikiančias konstrukcijas pasigaminau ketvirtoje klasėje. Tvirtus elektronikos pagrindus įgijau studijuodamas Vilniaus politechnikume ir KTU telekomunikacijų katedroje.

Puikiai suprantu inovatorius ir kūrėjus, nes pačiam teko kurti ir gaminti daug įvairios technikos: nuo garso technikos iki sudėtingų sistemų. Daug įvairios radijo ryšio įrangos teko remontuoti dirbant mobilaus ryšio dirbtuvių vadovu. Telekomunikacijų sistemas ir jų veikimą teko giliai perprasti dirbant Kauno regiono direktoriumi Lietuvos Telekome (dabar Telija). Tai – puiki vadybos ir verslo mokykla, kurioje praleidau 14 metų. Dirbdamas Teo studijavau  ISM vadybos magistrantūroje.

UAB „Lemona“ dirbu jau dešimt metų, kurie, šiame elektronikos ir technologijų pasaulyje, prabėgo kaip viena diena. Teko padirbėti įvairiose pareigose, išplėtėme verslą į Latviją ir Estiją. Atsirinkome daug naujų tiekėjų, pritraukėme daug naujų klientų. Puiki vadovų komanda ir kvalifikuoti bei motyvuoti darbuotojai sąlygoja stabilų kompanijos augimą.  Šiuo metu esu atsakingas už įmonės verslo plėtrą, daugiau dėmesio skiriu svarbių produktų  vystymui. Nuolatos gilinuosi į naująsias technologijas, perduodu žinias komandai ir klientams.